ברוכה הבאה לשבט שלנו

נעים מאד, 

אני ליאת קדמי-גנשר

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה אימונית מאוניברסיטת סידני, מאמנת מנהלים וצוותים, מנחת סדנאות ומפתחת תוכניות. מורה בנשמה ואוהבת אדם.

מתוך הבנה עמוקה לגבי חשיבותם של קשרים אנושיים משמעותיים לקיומה של רווחה רגשית, מנטלית ופיזית, הקמתי את “שבט נשי”, בו כל אישה ישראלית דוברת עברית, יכולה להרגיש שייכת, ליצור חברויות חובקות עולם, להתפתח אישית ופשוט להרגיש טוב. 

אני פועלת להפוך את “שבט נשי” לבית קבוע לאלפי נשים ישראליות בכל העולם, שנפגשות אחת לשבוע מתוך חוזק, עוצמה, אופטימיות ואהבה, ובסופו של כל מפגש יוצאות מחוזקות ומלאות השראה ומוטיבציה לעשייה, יצירה והתקדמות חיובית למען עצמן ולמען סביבתן.

20201207_103427

איך זה עובד?

מעגלי “שבט נשי” נפגשים אחת לשבוע בארבעה מחזורים שנתיים של 8 מפגשים למחזור. בכל מעגל משתתפות עד 20 נשים בגילאי 35-60, פלוס מינוס.

בסוף כל מחזור, ניתן להמשיך למחזורים נוספים, להחליף מעגל או לקחת הפסקה.

כל מפגש בנוי בצורה ייחודית המאפשר שיח פתוח ומכיל, למידה והתפתחות.

תוכנם של המפגשים נבחר ונקבע ע”י המשתתפות עצמן, כאשר בכל מפגש הפוקוס משתנה מנושא לנושא לפי צרכי המשתתפות.

המפגשים הקבועים עם אותה קבוצת נשים, השיח סביב הנושאים הרלוונטים להן, התרגילים והפעילויות המשותפות, כל אלה ועוד תורמים ליצירת הקשרים העמוקים, ללמידה וההתפתחות האישית ובסופו של דבר לתחושת WELLBEING.

Picture1b

דמייני את הרגע הזה בו...

השמש שוקעת, הילדים כבר במיטה, ואוטוטו השעה 20:00. את לוחצת על הקומקום, שמה תיון בכוס תה (לפעמים את מוזגת לך כוס יין אדום, לפעמים רק כוס מים חמים), ומנצלת את הכמה דקות האלה עד שהקומקום ירתח בשביל להתרענן במקלחת מהירה של סוף יום. את מתרגשת כי היום לא ממש נגמר, אוטוטו יש לך דייט! 

בצד השני של העולם, רונית, עצמאית בתחום הפרסום, בדיוק מסיימת פגישת עבודה. השעה אצלה בסך הכל 12:00 בצהריים, היא קצת עייפה מכיוון שעוברת עליה תקופה לחוצה, עם הרבה עניינים מקצועיים ואישיים שעימם היא מתמודדת.

למרות הלחץ, היא מתחילה להרגיש נינוחה ושלווה. גם לה אוטוטו יהיה דייט שבועי, עם החברות הכי טובות שלה! הן מאפשרות לה הפוגה קצרה מכל המתחים. המפגש עימן מטעין אותה כל פעם מחדש ונותן לה כוחות אימתניים להמשך.  

את והיא התחברתן מיד במעגל הנשים-חברות אונליין הראשון שאי פעם השתתפתן בו. גם יעל ממלבורן שם, גלית מסידני, סמנתה מטוקיו, סוזי מבייג’ין, אולה מוולינגטון, מלי מירושלים, שלי מניו יורק, רווית ועדי ממיאמי ועוד נשים מדהימות שהפכו להיות חברות-אחיות שלכן.

WhatsApp Image 2021-06-24 at 16.31.24

מה מיוחד בשבט נשי?

כל אישה ישראלית דוברת עברית מכל מקום בעולם, יכולה להצטרף למעגלי הנשים של “שבט נשי”. כל עוד קיימים בה הרצון והכוונה להכיר חברות אמת.

במפגשי השבט תחווי קרבה, אינטימיות, מעטפת של בטחון, הקשבה אמיתית ופרגון מכל הלב. החיבור בין נשים מכל העולם נוצר מיד במפגשים הראשונים, ומתחזק, כמובן, עם הזמן.

שילוב הנוחות שבהתחברות מהסביבה הטבעית והפרטית שבבית או במקום העבודה ללא כל צורך בהתארגנות מיוחדת, ביחד עם הקסם הייחודי שעימו מגיעה כל אישה, מאפשר את יצירת הזמן המיוחד הזה, פעם בשבוע בו ניסים קורים: מנוחה, התפנקות, למידה, הומור וכמובן, יצירת חברויות עמוקות.

ההשתתפות הקבועה במעגלי “שבט נשי” תורמת לרווחה הריגשית, המנטלית והפיזית הכללית (Wellbeing).

“שבט נשי” הוא הדייט השבועי שלך עם החברות הקרובות, ללא קשר למיקומן בעולם. את נפגשת עימן פעם בשבוע לשיחה מלב אל לב שבה את מתפתחת, לומדת וכמובן – מתחברת!

אם את עדיין לא מוכנה להצטרף למעגל שבועי, את יכולה להצטרף לאחד ממעגלי הירח המלא שלנו – מפגשים חד פעמיים למסיבת ירח מלא חובקת עולם.

בנוסף, בכיתה הוירטואלית את יכולה לפתח יכולות אישיות במגוון נושאים.

ל”שבט נשי” קיימת קבוצת פייסבוק מדליקה עם נשים מכל העולם. אם את עדיין לא שם – בואי.

מוכנה להתחבר עם נשים ישראליות
מכל העולם?