ברוכה הבאה לשבט שלנו

נעים מאד, 

אני ליאת קדמי-גנשר

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה אימונית מאוניברסיטת סידני, מאמנת מנהלים וצוותים, מנחת סדנאות ומפתחת תוכניות. מורה בנשמה ואוהבת אדם.

מתוך הבנה עמוקה לגבי חשיבותם של קשרים אנושיים משמעותיים לקיומה של רווחה רגשית, מנטלית ופיזית, הקמתי את “שבט נשי”, בו כל אישה ישראלית דוברת עברית, יכולה להרגיש שייכת, ליצור חברויות חובקות עולם, להתפתח אישית ופשוט להרגיש טוב. 

אני פועלת להפוך את “שבט נשי” לבית קבוע לאלפי נשים ישראליות בכל העולם, שנפגשות אחת לשבוע מתוך חוזק, עוצמה, אופטימיות ואהבה, ובסופו של כל מפגש יוצאות מחוזקות ומלאות השראה ומוטיבציה לעשייה, יצירה והתקדמות חיובית למען עצמן ולמען סביבתן.

20201207_103427

איך זה עובד?

מעגלי “שבט נשי” נפגשים פעמיים בחודש למפגשים של שעה וחצי. בכל מעגל משתתפות עד 16 נשים בגילאי 40-65, פלוס מינוס.

כל מפגש בנוי בצורה ייחודית המאפשר שיח פתוח ומכיל, למידה והתפתחות.

תוכנם של המפגשים נבחר ונקבע ע”י המשתתפות עצמן, כאשר בכל מפגש הפוקוס משתנה מנושא לנושא לפי צרכי המשתתפות.

התמדה והשתתפות במפגשים לאורך זמן, שיח סביב נושאים רלוונטים לחיי המשתתפות, תרגילים ופעילויות משותפות, כל אלה ועוד תורמים ליצירת הקשרים העמוקים, ללמידה וההתפתחות האישית ובסופו של דבר לתחושת WELLBEING.

Picture1b

דמייני את הרגע הזה בו...

השמש שוקעת, הילדים כבר במיטה, ואוטוטו השעה 21:00. את לוחצת על הקומקום, שמה תיון בכוס תה (לפעמים את מוזגת לך כוס יין אדום, לפעמים רק כוס מים חמים), ומנצלת את הכמה דקות האלה עד שהקומקום ירתח בשביל להכין דברים אחרונים לקראת האירוע המרכזי של הערב שלך: דייט עם חברות-אחיות!

בצד השני של העולם, רונית, עצמאית בתחום הפרסום, בדיוק מסיימת פגישת עבודה. השעה אצלה בסך הכל 12:00 בצהריים, והיא מתכוננת לפגישה הבאה שלה. הפגישה איתך! 

את והיא התחברתן מיד במעגל הנשים-חברות אונליין הראשון שאי פעם השתתפתן בו. גם אהובה ממלבורן שם, גלית מסידני, סמנתה מטוקיו, בילי מניו יורק, ומלי מירושלים.  נשים אלה ואחרות שהפכו להיות חברות-אחיות שלכן.

WhatsApp Image 2021-06-24 at 16.31.24

מה מיוחד בשבט נשי?

כל אישה ישראלית דוברת עברית מכל מקום בעולם, יכולה להצטרף למעגלי הנשים של “שבט נשי”. כל עוד קיימים בה הרצון והכוונה להכיר חברות אמת.

במפגשי השבט תחווי קרבה, אינטימיות, מעטפת של בטחון, הקשבה אמיתית ופרגון מכל הלב. החיבור בין נשים מכל העולם נוצר מיד במפגשים הראשונים, ומתחזק, כמובן, עם הזמן.

שילוב הנוחות שבהתחברות מהסביבה הטבעית והפרטית שבבית או במקום העבודה ללא כל צורך בהתארגנות מיוחדת, ביחד עם הקסם הייחודי שעימו מגיעה כל אישה, מאפשר את יצירת הזמן המיוחד הזה, פעם בשבוע בו ניסים קורים: מנוחה, התפנקות, למידה, הומור וכמובן, יצירת חברויות עמוקות.

ההשתתפות הקבועה במעגלי “שבט נשי” תורמת לרווחה הריגשית, המנטלית והפיזית הכללית (Wellbeing).

“שבט נשי” הוא הדייט הדו חודשי שלך עם החברות הקרובות, ללא קשר למיקומן בעולם. את נפגשת עימן לשיחה מלב אל לב שבה את מתפתחת, לומדת וכמובן – מתחברת!

פעם בחודש אנו נפגשות למעגל ירח מלא ופעם נוספת למעגל שיח סביב נושאים נבחרים ע”י הקבוצה.  

בנוסף, בכיתה הוירטואלית את יכולה לפתח יכולות אישיות במגוון נושאים.

ל”שבט נשי” קיימת קבוצת פייסבוק מדליקה עם נשים מכל העולם. אם את עדיין לא שם – בואי.

מוכנה להתחבר עם נשים ישראליות
מכל העולם?